Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Новини

Ми сьогодні стрілися із Сеймом

Це Десни-красуні менший син

 

До Дня Конституції України був розроблений новий туристичний маршрут рідним краєм. Юні туристи - краєзнавці мали змогу ознайомитись із відомими та невідомими туристичними об'єктами Чернігівщини (Вересоцький Свято - Лаврентіївський жіночий монастир , база відпочинку "Конюшня Стара Пристань", Хибалівська церква Різдва Богородиці, річка Вересоч, урочище Лиса гора біля села Кладьківка, старий млин біля села Воловиця, Максаківський монастир). Всьго туристи здолали 140 км рідним краєм.

 

 

ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Вивчати історію свого народу, знати й продовжувати традиції своїх предків, говорити й співати рідною мовою, вдягнути бабусину вишиту сорочку, а згодом вишити свою… - ось це і є любов до своєї бАтьківщини й Батьківщини

У найменших вихованців центру позашкільної освіти відбулося випускне свято. Це особливий день, радісна подія, маленька сходинка до нового життя

 

 

Гучно та урочисто відсвяткували у центрі позашкільної освіти День захисту дитини. Для лідерів закладів загальної середньої освіти відбулося свято-змагання «Веселкове місто цікавих розваг», метою якого було виховання любові до національних традицій свого народу, залучення дітей до джерел національної історії та культури, сприяння патріотичному вихованню, активізація роботи шкільних дитячих об’єднань…  На свято-змагання прибуло 8 команд. Учасники дійства під час змагань весело та активно проходили станції, демонструючи свої розумові здібності, змагалися у спритності, творчо підходили до вирішення різних завдань та  змістовно, цікаво  проводили час.

За результатами змагань І місце виборола команда Жуківської філії ЗЗСО І-ІІст., ІІ місце – команда Горбівського ЗЗСО І-ІІІст., ІІІ місце – команда Вересоцького ЗЗСО І-ІІІст. Також були переможці по номінаціях: у номінації «Святкові традиції» перемогу здобула команда Орлівського ЗЗСО І-ІІІст., на станції «Влучний стрілець» перемогла команда Куликівського ЗЗСО І-ІІІст., на станції «Берегиня» була кращою команда Ковчинського ЗЗСО І-ІІІст., на станції «Спритний перукар» перемогла команда С.Дівицького ЗЗСО І-ІІІст., команда Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІст. перемогу здобула на станції «Я вмію краще». По закінченню конкурсної програми команди переможці були нагороджені грамотами Управління ОКТСМС, цінними подарунками та солодощами, решта  команд – переможців у номінаціях - отримали такі ж грамоти та цукерки. Усі учасники святкового дійства отримали морозиво.

 

З метою формування позитивної думки щодо євроінтеграційного курсу,популяризування загальних європейський цінностей та приєднання до них, у травні до Дня Європи у закладі проведено різноманітні заходи: години спілкування на теми: "Європа починається з тебе", "Україна-європейська держава", онлайн - подорож "Містами Європи", фотовиставка онлайн "Національні страви європейської кухні", ігрові програми із застосуванням іноземних мов, ознайомлення з танцями та музикою європейських країн, проведено екскурсії до музеїв (Куликівський народний історико-краєзнавчий, "Історія туристичного клубу "Вогнище"), знайомство з експозиціями про дружбу Куликівського району з деякими країнами Європи.