Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Новини

Товариська зустріч з міні-футболу

Дата створення: 12:03 07.12.2021

04.12.2021 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям КОЗ Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, відбулась товариська зустріч з міні-футболу між командами ДЮСШ Куликівка та командою з Анисова.

Творчі досягнення вихованців мистецької школи

Дата створення: 10:38 06.12.2021

Як відомо , листопад місяць опинився в червоній зоні, але ми були готові до цього удару ! Всі викладачі без виключення готували кращих учнів і їхні програми . Всеукраїнський конкурс «Музика осені» був проведений дистанційно, та нагород нашими дітьми було отримано чимало . Додали вогню в першу чергу інструментальні класи школи, а також вокальні колективи, й окремі солісти школи. Ми вітаємо в першу чергу викладачів, які доклали максимум зусиль до швидкого вивчення творів та подолання труднощів на виступі, а саме :

Супервізія у закладах освіти громади

Дата створення: 09:37 06.12.2021

02-03 грудня  2021 року відбулася супервізія вчителів початкової школи у закладах освіти громади.

До уваги педагогів: у Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми

Дата створення: 16:32 03.12.2021

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

Спартакіада з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти громади

Дата створення: 09:02 03.12.2021

02 грудня 2021 року у спортивній залі Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, пройшла Спартакіада з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти. Участь взяло 8 команд, а саме: Жуківська філія, Дріймалівський ЗЗСО І-ІІ ст., Орлівський, Вересоцький, Горбівський, Салтиково-Дівицький, Ковчинський та Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Змагання проходили за коловою системою.

Ще раз про безпеку дітей на дорозі

Дата створення: 16:28 26.11.2021

Згідно з офіційною статистикою наїзд на пішохода є найбільш поширеним видом дорожньо-транспортних пригод. ДТП за участю пішоходів відбувається переважно в темний час доби. Туман, дощ, світло фар зустрічних автомобілів роблять пішохода менш помітним навіть на освітленій вулиці.

Безкоштовний освітній проєкт, який спрямований на підтримку молоді в підготовці до ЗНО

Дата створення: 12:49 23.11.2021

Інформуємо про запровадження Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого безкоштовного освітнього проєкту, який спрямований на підтримку молоді в підготовці до ЗНО. Даний проєкт допоможе поглибити знання з таких дисциплін, як українська мова та літератури й історія України. З урахуванням особливостей сучасних тенденцій викладання навчального матеріалу, окрім традиційних педагогічних інструментів, вчителі курсу сконцентрують існуючий досвід застосування новітніх колективних та індивідуальних форм навчання. Особливе місце також буде приділено застосуванню візуалізації, яка буде сприяти інтенсивності навчання, активізації пізнавальної діяльності, формуванню і розвитку критичного мислення, зорового сприйняття, підвищенню візуальної грамотності та культури. Враховуючи карантинні обмеження реалізація проєкту запланована на базі онлайн платформи Zoom, що дозволить всім охочим долучитися для поглиблення знань із навчальних дисциплін. Щоб долучитися до проєкту необхідно заповнити реєстраційну форму за покликанням http://bit.do/nluzno2022. Для отримання детальної інформації прохання звертатися до працівника відділу профорієнтації та рекрутинга НЮУ імені Ярослава Мудрого - Грищенко Катерини Костянтинівни за контактним телефоном: +38 (098) 305 45 36 або на пошту [email protected]

Cвітловідбивачі (флікери), відбивають світло від фар автомобілів і цим самим допомагають бути більш помітними на дорозі

Дата створення: 12:42 23.11.2021

З настанням осені на вулиці починає швидко вечоріти і школярі часто повертаються додому зі школи в сутінках або, навіть, у темну пору доби. Сутінки і темний одяг роблять пішоходів та велосипедистів практично невидимими для автомобілістів та інших учасників дорожнього руху.