Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Новини

Шановні мешканці Куликівської громади!

Дата створення: 08:33 28.06.2022

Щиро й сердечно вітаємо вас з визначним державним святом – Днем Конституції України. У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів.  Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку  та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві. Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із вас. У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - 2022

Дата створення: 14:48 17.06.2022

Сьогодні завершується нелегкий 2021/2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого та після.

Колегія Управління

Дата створення: 14:33 17.06.2022

16 червня 2022 року відповідно до затвердженого плану роботи Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, відбулося чергове засідання Колегії Управління за участю директорів закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та директорів закладів культури Куликівської селищної ради.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 16:20 16.06.2022

      15 червня 2022 року у приміщенні Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради.

Ще раз про Конкурс «Діти – за мир в Україні!»

Дата створення: 15:16 09.06.2022

         На минулому тижні, після візиту естонської делегації, остаточно підведено підсумки конкурсу малюнків «Діти – за мир в Україні!». Журі Конкурсу визначило І, ІІ та ІІІ призові місця у кожній віковій категорії, а роботи усіх конкурсантів вже вирушили до Естонії. У серпні виставки цих малюнків (частково оригіналів, частково сканованих копій) пройдуть одразу у декількох містах Естонії. А сьогодні юних художників - переможців Конкурсу було запрошено до Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, де вони отримали грошову винагороду та солодощі, які залишив для них очільник естонської делегації Лео КЮТТ. Призовий фонд для дітей підготували та передали наші друзі з будинку дитячої творчості міста Ряпіна. Куликівський селищний голова Юлія ПОСТЕРНАК подякувала дітям за творчість та патріотизм і вручила Грамоти та Дипломи переможців Конкурсу. Після урочистостей діти, батьки та організатори Конкурсу спілкувалися за чашкою чаю.

ФОТОКОНКУРС ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ЗАВЕРШЕНО!

Дата створення: 12:49 02.06.2022

Друзі, ми готові оприлюднити результати фотоконкурсу "Дякуємо захисникам за дитинство".

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата створення: 11:27 01.06.2022

1 червня – День захисту дітей. Це свято було засноване після Другої світової війни, як заклик про невпинну боротьбу за забезпечення міцного миру, як єдиної гарантії щастя дітей.

Колектив «Калинове намисто» - лауреат І премії

Дата створення: 11:21 31.05.2022

Незважаючи на надзвичайно складний для всієї України час народний аматорський ансамбль української пісні «Калинове намисто» Кладьківського сільського будинку культури,  керівник Юрій Дворник, 21 травня 2022 року взяв участь у дистанційному Міжнародному конкурсі «ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ» за підтримки МФКМ «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» та Всесвітньої Асоціації «WAPA WORLD» у м. Київ.  Наш колектив став лауреатом І премії у номінації «вокальний ансамбль» у змішаній категорії, виконавши українську народну пісню «Стоїть явір над водою».