Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Всесвітній день Матері-Землі

Починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День - Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається

22-го квітня.

У резолюції Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/63/278, яка була затверджена з цього приводу в 2009-му році зазначено, що термін

«Матінка-Земля» досить поширений в різних культурах і загальноприйнятий у більшості країн світу, він відображає чіткий взаємозв’язок між нами і нашою планетою.

Дата святкування цього всесвітнього дня так само вибрана не випадково: спочатку, за даними проекту DilovaMova.com, в цей день, в одній з найпотужніших, масштабних і розвинених країн світу, в США, відзначався День дерев.

США були однією з перших країн, що заснували екологічні свята на державному рівні, до того ж дерево часто символізує життя.

Здоров’я і екологія нашої планети безпосередньо залежить від наявності зелених насаджень. Не дивно, що в національних календарях багатьох країн світу присутні подібні свята.

Приміром, добрі традиції лісопосадок були притаманні на просторах нашої рідної землі ще з дореволюційних часів. У новій незалежній Україні, починаючи з 1998-го року в третю суботу квітня відзначається національне свято «День довкілля», яке з’явилося саме завдяки систематичному проведенню в цей день акції «Дерево - Життя».

         22 квітня 2021 року до трудової екологічної акції «Посади дерево» активно долучилися  заклади освіти громади.« повернутися до списку новин