Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Семінар з розвитку сільського зеленого туризму

08 липня 2021 року представники Куликівської громади на запрошення ДО «РФПП по Чернігівській області» долучились до проведення семінару з розвитку сільського зеленого туризму, який проходив на території Седнівської громади.

Головний спеціаліст з питань туризму відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління поділилась напрацюваннями з розвитку галузі туризму на прикладі Куликівської громади та досвідом налагодження співпраці з власниками баз відпочинку, садиб зеленого туризму, закладів харчування та інших об’єктів туристичної сфери розташованих на території громади.

По завершенню семінару учасники заходу познайомились з важливими туристичними об’єктами міста Седнів: музей «Садиба родини Лизогубів», база відпочинку «Кінний двір». Особливістю семінару стало знайомство з будинком місцевого мецената Лашука в селі Лашуки та садиба Антіоха-Вербицького в селі Великий Дирчин.

Особливістю даної поїздки стала гостина зустріч на подвір’ї місцевого клубу фольклорного колективу з народним співом на місцевому діалекті у селі Лашуки.« повернутися до списку новин