Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПЕРЕВІРКА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

            На виконання розпорядження Куликівської районної державної адміністрації Чернігівської області від 09.09.20 р. № 151 продовжується перевірка закладів освіти  щодо забезпечення в них безпечних умов для вихованців, учнів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в Куликівському районі в зв’язку з поширенням  COVID-19.

           Робочою групою у складі БАГЛАЙ О.В., заступника голови райдержадміністраціїї, КЛОЧКА О.В, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції  райдержадміністраціїї, БОЙКО Т.М., в.о. начальника Куликівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, ОРСАГОШ О.В., заступника начальника Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради, РУБАН Ю.М., головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Куликівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, було перевірено КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Куликівський ЗДО «Ромашка»,  Ковчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович, Ковчинський ЗДО «Сонечко», Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Горбівський ЗДО «Сонечко», Виблівський ЗЗСО І-ІІ ступенів і Виблівський ЗДО «Золотий ключик», Авдіївський ЗДО «Сонечко», Жуківську філію «ЗЗСО І-ІІ ступенів» КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та Жуківський ЗДО «Веселка».

         Перевірка засвідчила наявність у закладах засобів індивідуального захисту, необхідної документації, інформаційних матеріалів, розмітки на підлозі для організації двостороннього руху коридорами, відповідної організації харчування.

 « повернутися до списку новин