Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

СЕРПНЕВА ЗУСТРІЧ ОСВІТЯН КУЛИКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

 

       31 серпня відбулася серпнева зустріч освітян Куликівської громади «Освіта Куликівщини:  виклики сьогодення». 

      У засіданні педагогів взяли участь:  Світлана МАСЛЬОНКА, начальник Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, головні спеціалісти відділу освіти, директори та заступники директорів закладів освіти громади.

         З питань напрямків розвитку освіти Куликівщини виступила начальник Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Світлана МАСЛЬОНКА. Вона відмітила, що цьогорічне зібрання відбувається у найскладніший для України час – в умовах повномасштабної війни, яка негативно впливає на організацію освітнього процесу, що зумовлює потребу в гнучкій трансформації діяльності освітньої сфери на період дії воєнного стану.

      Світлана МАСЛЬОНКА підвела підсумки роботи 2021-2022 навчального року, проаналізувала кадровий потенціал, демографічні показники, визначила пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти.

         Ірина ГУЗ, головний спеціаліст відділу освіти, ознайомила присутніх із здобутками освітянської галузі, відзначила успіхи і досягнення освітян та їх вихованців на всеукраїнських та обласних конкурсах. Ірина ГУЗ окремо висвітлила питання щодо організації виховної роботи та психологічної служби у закладах освіти  у новому навчальному році.                     

         Про організацію освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах освіти Куликівської ТГ розповіла Алла БАШТА, методист структурного підрозділу позашкільної освіти Куликівського ліцею.

         Учасники зустрічі обговорили інші важливі освітянські питання щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу.« повернутися до списку новин