Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

ЗАВЕРШЕНА ПЕРЕВІРКА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

            На виконання розпорядження Куликівської районної державної адміністрації Чернігівської області від 09.09.20 р. № 151 завершена перевірка закладів освіти  щодо забезпечення в них безпечних умов для вихованців, учнів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в Куликівському районі в зв’язку з поширенням  COVID-19.

           Робочою групою у складі БАГЛАЙ О.В., заступника голови райдержадміністраціїї, КЛОЧКА О.В, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції  райдержадміністраціїї, БОЙКО Т.М., в.о. начальника Куликівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, ОРСАГОШ О.В., заступника начальника Управління ОКТСМС Куликівської селтщної ради, РУБАН Ю.М., головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Куликівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, було перевірено  Центр позашкільної освіти, Вересоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Вересоцький ЗДО «Пролісок»,  Дрімайлівський ЗЗСО І-ІІ ступенів, Дрімайлівський ЗДО «Колосок», Кладьківський ЗЗСО І ступеня, Кладьківський ЗДО «Капітошка», Дроздівський ЗЗСО І-ІІ ступенів і Дроздівський ЗДО «Золотий ключик», Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Орлівський ЗДО «Світанок».

         Перевірка засвідчила наявність у закладах засобів індивідуального захисту,  необхідної документації, інформаційних матеріалів, розмітки на підлозі для організації двостороннього руху коридорами, відповідної організації харчування.« повернутися до списку новин