Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Творчий вечір Наталії БЕРЕГОВЕЦЬ «Мелодія мого серця….»

8 серпня 2020 року в комунальному закладі «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради відбувся творчий вечір знаної  на Куликівщині аматорки Наталії БЕРЕГОВЕЦЬ «Мелодії мого серця…».

Наталія Василівна відома землякам, як багатогранна особистість: як солістка, як керівник  фольклорного колективу «Дивосвіт», як людина, яка  надзвичайно  проникливо і чуттєво декламує поезію, як прекрасний педагог. Окрім цього всього вона бере активну участь у культурному просторі всієї  громади.

Скромна, спокійна, виважена – у повсякденному житті. Яскрава, талановита, харизматична – на сцені. Пані Наталія дарує свій талант односельцям  абсолютно безкорисливо, тому що виходить на сцену за покликом серця.

Привітати господиню свята завітали  начальник Управління ОКТСМС Світлана МАСЛЬОНКА, начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Марина АНДРУШКО, рідня, друзі, однокласники, колеги по сцені та шанувальники. На її адресу лунали теплі слова вдячності за щиру творчість, за любов до сцени та професіоналізм.

У чудовій, теплій атмосфері  глядачі мали нагоду насолодитися музичними вітаннями від фольклорного колективу «Дивосвіт», танцювального колективу «Зоряна»,  дуетними виступами Наталії з сином Юрієм, Ларисою Пилипенко, Катериною Лаптій, Станіславом Гущею, Олегом Смалем. Яскравості творчому вечору додав виступ  Юрія Береговця на ксилофоні. 

Концертна програма пройшов під нестихаючі овації публіки та море квітів.« повернутися до списку новин