Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Про стан організації гурткової роботи у закладах освіти громади

У 2021-2022 н. р. мережа гуртків закладів освіти Куликівської територіальної громади налічує 74 гуртки та навчальні групи, зайнятістю в яких охоплено 1133 дітей, що становить 88,4% від загальної кількості учнів ЗЗСО. Інтереси та потреби дітей у гуртковій роботі реалізовують заклади загальної середньої освіти, Центр позашкільної освіти та Дитячо-юнацька спортивна школа.

До гурткової роботи Центру позашкільної освіти залучено 385 дітей. Для них   організовано роботу 24 гуртків різних напрямків, 6 з яких працюють на базі сільських ЗЗСО, з них:

  • 2 – технічні (сільська місцевість);
  • 2 – еколого-натуралістичні (сільська місцевість);
  • 3 – туристсько-краєзнавчі;
  • 8 - художньо-естетичного напрямку (1  з них – у сільській місцевості);
  • 2 – патріотичні (1  з них – у сільській місцевості);
  • 7 – інших напрямків.

         У Куликівській ДЮСШ з 01 жовтня 2021 р. працює 17 навчальних груп, 5 з яких - на базі сільських ЗЗСО. Усього гуртковою роботою охоплено 242 здобувачі освіти.

         У закладах загальної середньої освіти громади у 2021-2022 н. р. організовано роботу 32 гуртків, зайнятістю в яких охоплено 506 учнів, з них: 26 гуртків працюють на базі сільських ЗЗСО (416 учнів). Напрямки гурткової роботи в ЗЗСО такі: технічний, еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, художньо-естетичний, національно-патріотичний та інші.

З 16 грудня розпочато вивчення стану гурткової роботи у закладах загальної середньої та позашкільної освіти громади. Перевірено роботу гуртків ЦПО «Майстерня чудес», який працює на базі Жуківського ЗЗСО І-ІІ ст. (керівник Світлана ТРУБА), «Екологічний» (керівник Олександра ПАВЛЕНКО) та «Авіамодельний» (керівник Віталій ДЄДКОВ), які працюють на базі Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст., а також роботу шкільних гуртків Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Л.П. Деполович («Театральний», керівник Валентина СТЕЦЕНКО, «Вокальний», керівник Валентина ЧУГУЙ), Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст. («Євросвіт», керівник Інна КИРИК), Орлівського ЗЗСО І-ІІІ ст. («Умілі ручки», керівник Лариса КРАСЬКО, «Джура», керівник Олександр ІВАХНЕНКО) та Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ст. («Сокіл» («Джура»), керівник Микола ДАВИДЕНКО).

Напередодні новорічних та різдвяних свят вихованці гуртків декоративно-прикладного спрямування натхненно працюють над створенням декорацій, фотозон, ялинкових прикрас, готують матеріали на виставки та конкурси, на заняттях гуртків  вокального та театрального напрямку проводиться підготовка до святкових виступів. Вихованці екологічного гуртка надають «швидку зелену допомогу» насадженням на пришкільній ділянці – виявляють пошкоджені дерева та кущі, обгороджують, підв’язують, спостерігають та контролюють їх подальший стан, а юні джури Орлівського та Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ст. розвивають навички стрільби.« повернутися до списку новин