Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Завершено огляд готовності закладів освіти Куликівської громади до нового 2021/2022 навчального року

Сьогодні, 19.08.2021 року комісією було завершено огляд готовності закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти до нового навчального року.

      Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів і ЗДО «Світанок», Дроздівський ЗДО «Золотий ключик», КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» і  ЗДО «Ромашка», Ковчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П.Деполович і ЗДО «Сонечко», Авдіївський ЗДО «Сонечко», Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів і ЗДО «Сонечко», Куликівський ЦПО продемонстрували належний санітарний стан територій, ігрових майданчиків, якість проведення поточних ремонтів класних і групових кімнат, достатню готовність до нового навчального року.

          Слід окремо зазначити великий обсяг робіт по оновленню шкільних коридорів у Ковчинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович, класних кабінетів початкової школи та заміну засобів освітлення, облаштування кабінету біології у КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів». Переобладнано класні кімнати  та переведено до основного приміщення Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович початкову школу та ЗДО «Сонечко».

     У Куликівському ЦПО проведено заміну вікон та встановлено нову огорожу.              

           Педагогічним колективам разом із батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт по створенню комфортних та безпечних умов для навчання школярів і виховання дошкільнят.« повернутися до списку новин