Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Нарада керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади з питань упровадження системи НАССР на харчоблоках закладів освіти

19 лютого відбулась робоча нарада керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади з питань упровадження системи НАССР на харчоблоках закладів освіти (НАССР, англ. Hazard Analysis and Critical Control Points - система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок). Нараду було проведено за участю головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Куликівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Т. БОЙКО.

Упровадження системи НАССР дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції для харчування дітей у закладах освіти шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників у всіх процесах, які відбуваються на харчоблоках.

На нараді обговорено головні завдання та покрокове упровадження системи НАССР, детально проаналізовано програми-передумови та інші постійно діючі процедури, які необхідно запровадити й належно підтримувати у закладах освіти. Керівникам закладів освіти надано перелік нормативно-правових актів, на основі яких працюватимуть члени робочих груп безпосередньо у закладах, матрицю документів системи НАССР, а також основні положення та схеми, необхідні для реалізації політики НАССР.

 Система аналізу ризиків, небезпечних чинників та безпечності харчових продуктів у закладах освіти Куликівської селищної ради повинна бути запроваджена вже до 01 квітня 2020 року.

 « повернутися до списку новин