Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Завершився І (зональний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Він — учитель за покликанням; його не можна уявити собі ніким іншим як учителем. Викладання стало його життям, його поживою; воно нероздільно зв'язане з ним. І не дивно, що вчительська справа стає у нього вільним мистецтвом, і він на всіх своїх учнів накладає печать свого духу! Як він знаходить своє щастя в навчанні, так можна вважати щасливими тих, хто в нього вчиться.

                                                                                                                                            А. Дістервег

 

У межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» 20 творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми професійними надбаннями, педагогів закладів загальної середньої освіти Куликівської, Остерської та Лосинівської громад змагалися за почесне звання переможця І (зонального) туру Конкурсу. Випробування для конкурсантів відбувались у номінаціях: «Початкова освіта»,  «Історія», «Хімія», «Зарубіжна література» та «Образотворче мистецтво».

Учителі продемонстрували  свій високий професіоналізм,  педагогічну майстерність, фахову грамотність та рівень взаємодії учасників освітнього процесу, методичну компетентність, спрямованість обраних прийомів на формування предметних і ключових компетентностей, реалізацію наскрізних змістових ліній, доцільність обраних методів, засобів, технологій навчання  та здатність реалізовувати найсміливіші новаторські ідеї.

 

У номінації «Початкова освіта» перемогу здобула  учитель початкових класів Вересоцького ЗЗСО І – ІІІ ст.  Колесник Світлана Михайлівна.

У номінації «Історія» перемогу виборола   учитель історії Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ст.. імені Л.П.Деполович     Мартинова Юлія Сергіївна.

У номінації «Хімія»  перемогла   учитель хімії та біології  опорного закладу «Куликівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів» Тарасенко Олена Миколаївна.

У номінації  «Зарубіжна література» стала переможцем учитель зарубіжної літератури та російської мови Дроздівського ЗЗСО І-ІІ ст. Пилипенко Лариса Віталіївна.

У номінації «Образотворче мистецтво»   перемогу здобула   учитель образотворчого мистецтва Жуківської філії «заклад загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів» КОЗ «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»  Гуща Ірина Віталіївна.

Від усієї душі вітаємо переможців І туру конкурсу «Учитель року – 2020».

Оргкомітет та журі І туру конкурсу висловлюють щиру подяку всім учасникам за творчий ентузіазм, незгасне бажання досягти вершин професійної майстерності. Але якою високою не була б та оцінка, найвищий бал учителю можуть поставити тільки учні. Дякуємо всім учасникам, ви найкращі!

Висловлюємо вдячність  адміністраціям закладів освіти за допомогу в проведенні зонального етапу конкурсу.

Бажаємо успіхів і перемог нашим педагогам в обласному турі (ІІ етапі) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».« повернутися до списку новин