Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Звітували аматори Грабівського сільського будинку фольклору

У рамках відбіркового туру регіонального етапу обласного фестивалю народної творчості «Скарби Чернігово-Сіверського краю» 5 березня звітували аматори Грабівського сільського будинку фольклору з концертною програмою «Зі святом, дорогі жінки!».

Виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва прикрашали вишивані роботи бібліотекара Наталії Жидкої та її вихованців клубу за інтересами «Чарівний гачок». Створено композицію з вишиваних рушників, в центрі якої портрет Т.Г. Шевченка - символічно напередодні річниці народження поета та його Кобзаря. Дитячі роботи, в’язані гачком серветки та комбіновані вироби, присвячувались святу весни 8 березня. Привертали увагу яскраві, самобутні весільні рушники Ольги Шолупець, оригінальні елементи постільної білизни та строгі ікони Любові Жидкої. Майстер з лозоплетіння Володимир Лавринець цього разу представив не тільки кошики, а ще й тацю з чашкою та блюдцем.

Окрасою сільського будинку фольклору є народознавча кімната з предметами старовинного вжитку, одягом і характерним для Грабівки укладом життя, яка постійно поповнюється новими експонатами.

На початку концертної програми в.о. старости села Грабівка Микола Дерев’янка привітав усіх жінок з прийдешнім святом. Основним ядром заходу став виступ фольклорного колективу «Горлиця», учасники якого продемонстрували належний рівень підготовки, виконуючи українські народні пісні різних жанрів. Приємно відзначити, що учасники колективу постійно в творчому пошуку. Дотепним гумором поділилися Валентина Дерев’янко, Наталія Володіна. Протягом всієї концертної програми лунали сольні пісні, дуети,тріо та квартети

Вся концертна програма відбулася в душевній, теплій обстановці!

 

 « повернутися до списку новин