Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

.

Ось і завершилась відпочинкова зміна у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей. Урочисте закриття та святкові заходи з приводу закінчення роботи відпочинкових таборів відбулось 17 та 18 червня. Відпочинковими послугами цього року було охоплено 621 дитину з закладів освіти нашої громади, що становить 52 % від загальної кількості школярів, які мають бути забезпечені відпочинково-оздоровчими послугами (учні 1-10 класів). З них: 257 відпочиваючих – це діти соціально-вразливих категорій (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також діти, батьки яких були/є учасниками АТО).

У закладах було забезпечено безпечні умови перебування дітей, про що свідчать акти прийомки таборів, Управлінням ОКТСМС централізовано  укладено договори на постачання продуктів харчування, закупівлю медичних засобів для аптечок, дезінфекцію та дератизацію. Медичний супровід забезпечували шкільні медсестри (у 2-х закладах) та фахівці ФАПів і ЛА у відповідних населених пунктах.

 

Протягом табірної зміни, крім виховних та розважально-пізнавальних заходів, у таборах було проведено понад 50 туристсько-екскурсійних подорожей цікавих поїздок та походів.

Працювало 8 мовних шкіл, у яких поглиблювали свої знання 164 дітей.

На фінансування відпочинку дітей було використано 300000 грн. з місцевого бюджету, батьківська доплата у різних таборах становила від 250 до 300 грн. за дитину,   залучено також і спонсорські кошти.

За 2 тижні, проведені у пришкільних таборах, діти не лише відпочили та розважились, а й з користю провели час, набули нових знань та навичок, отримали море позитивних вражень та емоцій!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин