Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Актуальні питання дошкільної освіти Куликівської громади

Сьогодні, 13 травня 2021 року, відбулась робоча нарада з директорами закладів дошкільної освіти Куликівської громади щодо вирішення актуальних питань у роботі дитячих садочків.

У заході взяли участь начальник Куликівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Кошмак та головний спеціаліст управління Юлія Рубан, які зупинились на питаннях харчування дітей у літній оздоровчий період та складанні перспективного меню на літо.

Алла Башта, спеціаліст відділу освіти, ознайомила присутніх з  інформацією про підсумки атестації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2020-2021 навчальному році.

Керівники комунальних закладів Жуківського (Любов Ведмідь) та Виблівського (Наталія Муцька) закладів дошкільної освіти презентували присутнім наочні форми роботи щодо формування комунікативно-мовленнєвої та математичної компетенцій дітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик і технологій.

Учасники наради обговорили також пропозиції до плану роботи на літній період 2021 року та склали план роботи творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти Куликівської громади щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій у практику роботи дошкільних закладів.

У ході роботи були обговорені питання впровадження внутрішньої системи якості освіти у закладах дошкільної освіти та документування управлінської діяльності у дошкільних закладах громади з урахуванням Інструкції з діловодства.

За результатами наради надано відповідні доручення.« повернутися до списку новин