Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Куликівської громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, великого терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання та розвиток дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, у цьому віці активно розвиваються найкращі риси особистості, закладаються основи здоров’я дитини. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння, і чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті.

У ваших руках доля цілого покоління, оскільки завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості маленькі особистості незабаром стануть повноцінними членами суспільства.

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.« повернутися до списку новин