Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Вітаємо переможців конкурсу «Пожежі краще запобігти!»

Управлінням ОКТСМС Куликівської селищної ради спільно з Куликівським РС УДСНС було проведено конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!» серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти громади. Конкурс проводився з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.

 

Усього на Конкурс надійшло 42 роботи від учнів та вихованців Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Орлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Дроздівського ЗЗСО І-ІІ ст., Кладьківського ЗЗСО І ст. та Куликівського ЦПО. Журі Конкурсу у складі представників обох установ–організаторів визначило переможців відповідно до вікових категорій та номінацій.

У номінації «Художня творчість» переможцями стали: МАСЛЬОНКА Богдана (Куликівський ЦПО), СТЕПОВА Анна (Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), КУСІНОВА Анна (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), НИКОНЕНКО Софія (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), РЕВКО Павло (Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), ДЗОГА Анастасія (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.); БАБЕНКО Артур (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), ПИЛИПЕНКО Вікторія (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) та ШЕМЕНДЮК Анна (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.).

У номінації «Декоративно-прикладна творчість» перемогли: ГУЗ Катерина (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), МАСЛЬОНКА Владислава (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), БАГЛАЙ Поліна (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), ТЕРЕЩЕНКО Максим (Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) та БАТИЦЬКИЙ Денис (Дроздівський ЗЗСО І-ІІ ст.).

Роботи переможців у кількості 9 малюнків та 6 робіт декоративно-прикладної творчості надіслано на обласний етап конкурсу «Пожежі краще запобігти!», а їхні автори будуть  нагороджені грамотами Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради.« повернутися до списку новин