Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Інформаційна кампанія «16 днів проти насильства»

Відповідно до листа Національної соціальної сервісної служби України                        від 25 листопада 2021 року  № 0000-0204-0/18532 «Про сприяння в розміщені відеоролика, який має статус соціальної реклами» інформуємо, що до основних завдань Національної соцслужби з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі належить реалізація державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, зокрема  формування в українському суспільстві нульової толерантності до насильства та посилення готовності протидіяти його проявам.

          Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

          В рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у   будь-яких його проявах створено  відеоролик  «Ми – проти насильства» (хронометражем 2 хв. 10 с.). Переглянути та/або завантажити відеоролик можна за такими посиланням:

         Посилання на відеоролик розміщено на сайті Національної соцслужби: https://nssu.gov.ua/domashnye-nasilstvo/inform_karta

Посилання на відеоролик для завантаження: https://drive.google.com/file/d/1la749daWpHC_n5_A0ubb92V-UlwWG8jq/view.« повернутися до списку новин