Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Робоча нарада з керівниками клубних закладів громади

28 травня на базі Центру культури, дозвілля і творчості заступником начальника Управління – начальником відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Мариною АНДРУШКО проведено робочу  нараду з керівниками клубних закладів громади.

На початку наради начальник відділу культури привітала з ювілейним Днем народження директора комунального закладу «Жуківський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради Станіслава ГУЩУ. Подякувала за роботу та побажала щоб  кожна розпочата справа ставала ще однією сходинкою до вершин успіху, а творче натхнення і бажання працювати були  вірними супутниками.

Ще однією приємною подією під час наради стало вручення ноутбуків Бакланово-Муравійському та Орлівському сільським будинкам культури, які придбані за кошти грантової програми від House of Europe.

Під час зустрічі проведено аналіз роботи клубних закладів громади за 5 місяців 2021 року, проаналізовано показник надання платних послуг станом на 26 травня 2021 року, підведено підсумки проходження опалювального сезону 2020-2021 років в клубних закладах та підготовка до опалювального сезону 2021-2011 років.

Розглянули питання підготовки та відзначення в громаді (у т.ч. і в населених пунктах) 30-ї річниці Дня Незалежності України. Розглянули проєкт плану заходів. Обмінялися думками щодо підготовки та проведення творчих звітів сіл громади, які планується приурочити 30-й річниці Незалежності України.

Надано методичні рекомендації щодо ведення та заповнення Журналу обліку роботи клубного закладу та Журналу планування та обліку роботи гуртків та клубних формувань.

Піднімалося питання дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку в сільських будинках культури та фольклору.

Обговорено проблемні питання галузі культури в розрізі сіл: ремонти, зміцнення матеріально-технічної бази, роботу клубних формувань, а також щодо внесення креативності та нових форм роботи, участі в заходах різних рівнів.

По закінченню наради Марина АНДРУШКО підсумувала все обговорене і наголосила, що сьогодні  в громаді назріло чимало питань, і всі вони потребують негайного вирішення.  Вона висловив надію, що разом це вдасться зробити. 

Після наради начальник відділу культури поспілкувалася з кожним керівником клубного закладу окремо.

 « повернутися до списку новин