Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Семінар-практикум вчителів початкових класів

14.02.2020  на базі Виблівського ЗЗСО І-ІІ ст. було проведено семінар-практикум вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти громади на тему: «Шляхи, форми і методи удосконалення освітнього процесу. Використання інноваційних технологій на уроках у початкових  класах».

Мета семінару: розширювати знання педагогів про ефективність впровадження інтеграції в освітній процес, розглянути матеріали по організації інтегрованих уроків на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів.

Про особливості організації інтегрованого навчання в умовах запровадження Концепції НУШ учасникам семінару розповіла методист початкових класів Шемендюк Т.А. Вона познайомила учителів з новинками методичної літератури, яка допоможе учителям початкових класів у використанні нових технологій навчання учнів.

У практичному модулі семінару продемонстровано проведення трьох уроків у початкових класах:

2 клас – інтегрований урок з математики та ЯДС; урок української мови – вчитель Йовенко Валентина Михайлівна

4 клас  - урок музики – вчитель Грищенко Наталія Яківна.

Підсумок роботи  семінару учасники підвели за круглим столом, який показав, що учителі початкових класів готові до  забезпечення інноваційного підходу в навчально – виховному процесі   НУШ,  шляхом впровадження  інноваційних методів,  прийомів навчання та виховання.  Семінар пройшов на високому методичному рівні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин