Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Огляд закладів освіти з питань підготовки до 2022-2023 навчального року

          До початку нового навчального року залишилося два тижні, тому, відповідно до наказу Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради від 15.08.2022 року № 67 «Про організацію перевірки закладів освіти з питання підготовки до нового навчального року», 18 та 19 серпня було проведено огляд стану готовності закладів освіти Куликівської громади до роботи.

           З метою забезпечення належної підготовки закладів освіти до  функціонування у новому навчальному році була створена комісія у складі першого заступника селищного голови Тетяни СОСІМОВИЧ, начальника Управління ОКТСМС Світлани МАСЛЬОНКИ, начальника групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Сергія ЗЕЛЕНСЬКОГО, головних спеціалістів відділу освіти Управління ОКТСМС Надії ДОРОШЕНКО та Ірини ГУЗ, фахівці Куликівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та Куликівського відділення Чернігівського МРВ ДУ «Чернігівський ОЦ КПХ МОЗ». 

         18 серпня проведено огляд філії «Жуківська гімназія Куликівського ліцею Куликівської селищної ради», Вересоцького ліцею Куликівської селищної ради, та Салтиково-Дівицького ліцею Куликівської селищної ради. 19 серпня члени комісії побували у Ковчинському ліцеї імені Л.П. Деполович, а також у Горбівському та Куликівському ліцеях.

           Попри те, що новий навчальний рік у школах громади розпочнеться у форматі онлайн у зв’язку з військовим станом в Україні, комісія відмітила позитивну роботу педколективів у підготовці закладів освіти до нового 2022-2023 навчального року. У школах оновлено зовнішній вигляд коридорів та класних кімнат, інформаційні стенди та куточки, світлиці та музейні кімнати. Педагогічні працівники активно готуються до організації освітньої та виховної діяльності в онлайн-режимі.

           Члени комісії ознайомились зі станом  навчально-матеріальної бази закладів, санітарно-гігієнічними умовами, зовнішнім виглядом будівель і територій, відповідністю їх нормам техніки безпеки та станом укриттів в окремих закладах.

          У ході роботи відбулося спілкування членів комісії з колективами закладів освіти та представниками батьківської громадськості.« повернутися до списку новин