Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»

На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці- Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів».

 Кампанія складається із 4-х етапів:

1 етап – інформування щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами (листопад-грудень 2021 р.);

2 етап – інформування про підтримку родин в складних життєвих обставинах (січень – лютий 2022 р.);

3 етап – інформування про шкоду виховання дитини в інституційних закладах (березень – квітень 2022 р.);

4 етап – інформування про доступність інклюзивної освіти для кожної дитини (травень – червень 2022 р.).

Для проведення першого етапу інформаційної кампанії розроблено:

         · Відеоролик (1:33 хв.) щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами для розміщення на регіональних телеканалах під час програм/ефірів соціального та освітнього спрямування; на заходах для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, надавачів послуг, громадських організацій (круглі столи, дискусійні клуби, семінари, тощо); на заходах соціального спрямування для широкого кола відвідувачів.

 

        · Два короткі відеоролики (45 сек.) для розміщення на національних та регіональних каналах у якості соціальної реклами та в потягах Інтерсіті (Укрзалізниця), мережах кінотеатрів тощо.

        · Макети зовнішньої реклами для зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами розміщення на бігбордах, блеклайтах, сіті- та метролайтах в містах обласного і районного значення/ОТГ.

        · Плакат для зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами розміщення в Центрі надання адміністративних послуг, закладах освіти, охорони здоров’я, місцях дозвілля та відпочинку, соціальних службах тощо.

       

        Всі інформаційні матеріали кампанії можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GW-iKSeub0IGQzOtTw« повернутися до списку новин