Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Аматори Куликівської громади взяли участь у XX Міжнародному молодіжному телевізійному фестивалі «Мистецькі барви-2021» у місті Прилуки

Фестиваль цього року проводився у 2 етапи: 1) онлайн-відбір; 2) зйомки гала-концерту за участі лауреатів ХX Міжнародного молодіжного телевізійного фестивалю-конкурсу «Мистецькі барви - 2021».

На перший етап фестивалю, онлайн-відбір, подали заявки зазначеного зразка солістка комунального закладу «Центру культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради Марина ЗЕЛЕНСЬКА та аматорський хореографічний ансамбль «Зоряна» комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради.

За результатами оцінювання кращі колективи та сольні виконавці були запрошені до м. Прилуки на зйомки телевізійної версії гала-концерту. До запрошених потрапив і аматорський хореографічний ансамбль «Зоряна» Дроздівського сільського будинку культури.

06 лютого ансамбль Зоряна взяв участь у зйомках телевізійної версії гала-концерту. Молодший склад Зоряни презентував постановку «Вальс», старший «Дівочі викрутаси». Обидва склади стали лауреатами третього ступеню, отримали медалі та дипломи фестивалю.

Вітаємо колектив з перемогою та бажаємо нових творчих  вершин!« повернутися до списку новин