Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Колегія Управління

24 грудня 2021 року відповідно до затвердженого плану роботи Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, відбулося чергове засідання Колегії Управління за участю директорів закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та директорів закладів культури Куликівської селищної ради.

У Колегії Управління взяла участь Юлія ПОСТЕРНАК, голова Куликівської селищної ради.

Розпочала засідання Колегії начальник Управління Світлана МАСЛЬОНКА.

Світлана Петрівна ознайомила присутніх з регламентом роботи Колегії та оголосила присутнім питання, які заплановано розглянути на засіданні Колегії, а саме:

1.Виконання плану роботи Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради за 2021 рік та затвердження плану роботи на 2022 рік.

2.Інформація про стан забезпечення фінансуванням закладів, які знаходяться в оперативному управлінні Управління ОКТСМС.

3.Про виконання платних послуг закладами культури.

4. Про попередження дитячого травматизму під час зимових канікул, дотримання правил безпеки під час новорічних та різдвяних свят.

На засіданні були розглянуті питання порядку денного Колегії, проведено конструктивний діалог керівництва Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради з директорами закладів освіти та культури щодо проблемних питань, які виникали в ході обговорення.

Світлана МАСЛЬОНКА підбила підсумки обговорення та наголосила на тому, що за результатами засідання будуть доопрацьовані та підписані проекти наказів щодо розглянутих на засіданні Колегії питань.

По завершенню офіційної частини Колегії до присутніх звернулася Юлія ПОСТЕРНАК. Вона подякувала за проведену протягом року спільну роботу працівникам закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та працівникам закладів культури, а також бібліотечним працівникам Куликівської селищної ради.

Юлія Олександрівна, наголосила на тому, що лише спільними зусиллями, проведенням конструктивного діалогу, підтримкою жителів громади можна досягти успіхів та процвітання громади.

Користуючись нагодою Юлія ПОСТЕРНАК, привітала всіх присутніх з прийдешніми святами, побажала здоров’я, тепла та затишку в родинах.« повернутися до списку новин