Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Шановні працівники освіти!

Перший тиждень жовтня яскравістю та п’янкими запахами святкових квітів говорить нам про дійсно всенародне професійне свято – день працівників освіти, яке ми звично називаємо день учителя.
У Куликівській громаді понад 250 педагогів та близько 200 працівників обслуговуючого персоналу опікуються 1270 учнями та 357 дошкільнятами.
Усі ми з вами дотичні до професії вчителя, адже завдячуючи професійній майстерності саме вчителя, з перших років  шкільного життя ми вчилися знаходили себе у житті, отримали гарні стартові можливості для особистісного росту.
Сьогодні освітня галузь громади перебуває в умовах реформування і на плечі освітян лягла велика відповідальність за втілення нових стандартів, за зміст, глибину і якість освітнього процесу.
Вже другий навчальний рік освітянська галузь громади наполегливо працює в умовах реформи децентралізації. Ми всі разом прагнемо покращувати якість освітнього процесу, матеріально-технічне забезпечення закладів. Багато чого вже вдалося зробити та багато викликів ще треба подолати.
Сьогодні є привід порадіти разом з вами,  дорогі освітяни, тому що Куликівщина має кращий кадровий потенціал, з яким можна долати усі негаразди і примножувати успіхи.
І я глибоко переконана, що завдяки таким професійним, досвідченим і творчим педагогам Куликівщина успішно пройде шлях реформування і модернізації освітньої галузі.
 
Від щирого серця бажаю Вам  міцного здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення й радості, відчуття повноти і неповторності життя. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача.
 
Низький уклін вам, дорогі освітяни, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива заколоситься новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.
Міцного здоров’я, родинного затишку, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!
 
З повагою
начальник Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Світлана Масльонка« повернутися до списку новин