Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Феєрія танцю від «Полісяночки»

Коли говорять про цей танцювальний колектив, то завжди мають на увазі якісні, яскраві та захоплюючі хореографічні номери. Мова йде про дитячий хореографічний колектив «Полісяночка» КЗ «Вершиново-Муравійський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради керівник якого Марина Гойденко. Вони – непосидючі, активні, гнучкі, красиві, сповнені любові до танцю. Глядачі це відчувають і тому так високо цінують їхню майстерність.

Свято танцю, краси, таланту і безмежної любові до справи, якою займаються,  відбулося  03 липня у Вершиново-Муравійському сільському будинку культури - Творчий вечір хореографічного колективу «Полісяночка» з нагоди 5-річчя створення.

Зал був заповнений гостями. На обличчях мам і татусів «читалося» нервове напруження і водночас гордість за своїх дітей. Нарешті, концерт розпочався. Під ритмічні звуки музики на сцену вийшли хлопчики та дівчата.

Запальні народні танці,  полька, легкий та витончений повільний вальс, … Багатьом ці номери запали в серце і залишаться у пам’яті. Адже дітей навчають не просто правильно виконувати рухи, а робити це як справжні актори: з емоціями, драматизмом, красивими костюмами. Навіть кольорова гамма завжди відповідає тому настрою, який хочуть передати.

«Полісяночці» п’ять років і весь цей період для них був насичений багатьма цікавими подіями: участь у регіональних, обласних, Всеукраїнських, Міжнародні конкурсах та фестивалях, а ще ж безліч виступів на місцевих та своїй рідній сільській сцені.

На концерті дівчата і хлопці показали 13 танців, як вже улюблених глядачами, так і  прем'єрних робіт, вразили  новими костюмами.

Чудовим доповненням концертної програми став виступ гостей -  солістів Галини Повжик, Інни Кирик та Василя Мулача із села Горбове, Віктора Малетича із села Виблі, Романа Палагути із села Бакланова Муравійка, сімейного дуету Наталії та Сергія Мулача із села Виблі та місцевих аматорів. Вітали «Полісяночку» також староста села Людмила Андрієнко та начальник відділу культури, туризму, сім’ї,молоді та спорту Марина Андрушко.

Ведучі свята - батьки ювілярів, відзначили величезну роль у такому злеті колективу його керівника – Марини Гойденко, яка зуміла згуртувати дітей та не тільки придумує і ставить хореографічні номери, а ще й шиє концертні костюми, є душею і беззаперечним авторитетом для своїх вихованців!

Фіналом і родзинкою такого  яскравого дійства під сучасні мелодії танцю став вихід мам, а потім - учасників колективу спільно з їхнім наставником Мариною Валеріївною. Це було неперевершено. Увесь колектив, що гордо стояв на сцені під бурхливі аплодисменти глядачів, виглядав, як справжня велика танцювальна родина.

А завершилася вся феєрія танцю яскравим салютом.

Успіхів тобі, «Полісяночка»!« повернутися до списку новин