Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Чарівний світ кольорів

Однією з основоположних цілей сучасного українського суспільства є виховання здорового покоління, основи якого закладаються ще в дошкільному віці.

Базова програма приділяє особливу увагу впровадженню в освітній процес здоров'язбережувальних технологій, що дають змогу проводити оздоровлення в цікавих різноманітних формах, забезпечують фізичне, соціально-емоційне, духовне, інтелектуальне благополуччя малюків.

Використання методу кольоротерапії продемонструвала на відкритому занятті вихователь Жуківського закладу дошкільної освіти «Веселка» Мар’яна Почкай за темою «Чарівна квітка».

Заняття містило цікаву та пізнавальну інформацію, багато різнопланових завдань на розвиток зв’язного мовлення, розвитку уваги, пам’яті, рухової активності.

Вихователь вдало поєднала елементи кольоротерапії, музикотерапії, рухові та ігрові моменти. Дітки активно виконували різні рухові вправи, види ходьби,  самомасаж з використанням елементів су-джок терапії, долали перешкоди, ходили по гімнастичній лаві, пролазили під дугою, зміцнювати захисні сили організму шляхом дихальної гімнастики та інше

Велике значення в покращенні настрою дітей, створенні позитивного мікроклімату в групі відіграє естетичний дизайн всієї території закладу.

Творчою групою педагогів обговорено заняття та оцінено як таке, що проведено на високому методичному та творчому рівні. Також зазначено, що застосування кольоротерапії шляхом поєднання з іншими формами  роботи з дітьми дошкільного віку позитивно впливає на їх настрій, самопочуття, комунікабельність, роботу внутрішніх органів і систем організму, активізує рухову активність, роботу мозку, розвиває психічні процеси, тобто сприяє збереженню та зміцненню фізичного, психічного, духовного й соціального здоров’я.« повернутися до списку новин