Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

    25 червня 2021 року у приміщенні Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад:

директора Вересоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради;

- директора Ковчинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович Куликівської селищної ради;

директора С-Дівицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради;

      Під час конкурсного відбору кандидати на заміщення вакантних посад складали письмовий іспит, презентували своє бачення роботи у закладі освіти та його розвитку, відповідали на питання членів комісії.

       Кандидати на посаду керівників  акцентували увагу присутніх на  стратегії розвитку закладів освіти, а саме що  для школи є важливим  створення безпечного та комфортного середовища, побудова довірливих взаємин між учнями, вчителями, батьками та адміністрацією школи. 

       Також зазначили, що мета діяльності закладу освіти це забезпечення рівного доступу до освіти для всіх дітей. Працюючи над розробленням стратегії розвитку школи, важливо враховувати реальний стан речей та ресурси закладу.« повернутися до списку новин