Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Дорогі колеги! Прийміть найщиріші вітання до дня дошкільника

Адже професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.  Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя.  Той фундамент,  який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.  І як би нам не здалося  дивним,  але  працівники  дитячих  садків,  спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній  фронтовій передовій  нашого  спільного,  самого найближчого майбутнього.

В нашій громаді функціонує 12 закладів дошкільної освіти., в яких працюють  вихователі  і помічники  вихователів,  музичні керівники і медичні працівники,  кухарі        і пралі, кожен з них приймає участь в вихованні і забезпеченні  благополуччя малюків.      В дитячому садку працюють люди, віддані своїй справі, адже без любові до дітей              не можливо працювати в таких установах.  Вихователь – це для малечі і друга мама, і вчитель. Це людина, котра розуміє і приймає світ дитинства, щодня, ніби фея, поринає з дітьми у країну казки і фантазії

В такий день не можливо не згадати про  справжніх працівників дошкільників:  а саме:  ФурсовуВ.М., ХолмовуН.І, ШумалЛ.Ф., НауменкоВ.П., ВаиленкоО.Я., ЄвдокименкоО.В.,  Хархун Л.Г., ЗубокС.В., Антоненко С.І..

 Креативних відданих своїй справі  нинішніх педагогів :  ГарбузІ.В.,  Гуз і.В.,      Федоренко Н.М., Бойко О.П.,Жагло М.А.,Тимошенко В.П., Муцької Н.В.,НовикО.В., Руденко Л.А.  та багато інших

У цей день  щиро  вітаємо  усіх  працівників  дошкілля з професійним святом! Бажаємо вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі.  Нехай  малеча  надихає  вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється!

Родинного вам тепла,  доброго здоров’я,  пошани від батьків і миру на нашій  рідній землі!

Низький уклін Вам , щира дяка!« повернутися до списку новин