Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Проведення у закладах загальної середньої освіти Куликівської ОТГ Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

        З нагоди відзначення 25 листопада – Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня – Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 10 грудня – Міжнародного дня прав людини щорічно в Україні  з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

       Метою проведення акції "16 днів проти насильства" є привернення уваги громадськості до актуальної  для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім'ї та захисту прав жінок.

      З нагоди відзначення цих днів в закладах загальної середньої освіти проведено ряд виховних годин, бесід, лекцій, круглих столів, конкурсів малюнків та інших заходів профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства, такі як: «Запобігання насильства над дітьми» , «Посієш вчинок – виросте звичка» , «Школа рівних можливостей», «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства», «Що таке насилля? Яка атмосфера повинна панувати в сім′ї, щоб уникнути насилля», «Торгівля людьми. Як захиститися?», «Взаєморозуміння – ключ до успіху» , «Насильство та агресія – перший крок до злочину», «Сім′я – простір без насилля», «Наші діти проти насильства» та інші.« повернутися до списку новин