Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Останній дзвоник пролунав!!!

Шановні випускники, учні, вчителі та батьки!

        Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради щиро вітає вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує закінчення навчального року!         2020-2021 навчальний рік завершено в особливих умовах. Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, управлінців та батьків, не дивлячись на дистанційне навчання, вдалося організовано закінчити навчальний рік. У цей день хвилюючі почуття переповнюють всіх учнів, у яких розпочинаються довгоочікувані канікули. Бажаємо, щоб цей прекрасний літній період був сповнений для вас, дорогі діти, дивовижних відкриттів та пригод, нових вражень та досягнень.

       Для випускників це свято особливе, адже символізує початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. На цьому шляху щиро бажаємо вам, шановні випускники, пишатися здобутими знаннями, розвивати та примножувати їх, бо саме це є запорукою життєвого успіху та духовного збагачення. Щиро віримо, що ви щедро застосовуватимете все, чого вас навчили вчителі, гідно продовжуватимете традиції своїх батьків, які не просто дбали про ваше виховання, а завжди є і будуть великою підтримкою та опорою на вашому життєвому шляху. Знайте, що де б ви далі не навчалися і працювали, українська земля завжди буде для кожного з вас місцем, де вам радітимуть, віритимуть у ваші успіхи й пишатимуться здобутками. 
     Щирі слова підтримки хочемо висловити батькам випускників! Нині ваші діти вступають у новий період свого життя. Нехай він стане для них яскравим та успішним, періодом здійснення задумів та особистісного розвитку. 
    Вчителям у цей день висловлюємо вдячність за самовіддану працю, за батьківську турботу про дітей, за здобуті дітьми  знання, які є найціннішим надбанням та запорукою їх подальшого успіху. Бажаємо вам, шановні педагоги, життєвих сил і натхнення, щоб вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

       Вітаємо всіх з успішним закінченням навчального року.« повернутися до списку новин