Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

23 березня 2021 року на базі опорного комунального закладу «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» відбувся семінар-практикум учителів іноземних мов з теми «Урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя та учня – основа формування ключових компетентностей школяра».

У сучасних умовах іноземна мова розглядається як засіб спілкування і залучення до культури іншого народу. Це – домінуюча стратегія викладання іноземної мови.

Основною метою семінару-практикуму було показати як підвищити ефективність уроку, використовуючи різноманітні інтерактивні технології, форми та методи роботи.

Учасники семінару опрацювали різні шляхи покращення мовленнєвої компетенції учнів через розвиток аудіювання, читання, говоріння та письма, виконуючи різноманітні завдання індивідуально, в парах та групах. Тільки спільна праця вчителя та учня приведе до позитивних результатів, успіху та інтелектуальної спроможності.

Адже, за словами В.О. Сухомлинського, «Щоб відкрити перед учнями іскорку знань, учителеві треба увібрати море світла, ані на хвилинку не відходячи від променів вічно сяючого сонця знань, людської мудрості».

Семінар пройшов у творчій атмосфері, любові до своєї професії, предмету та дітей, взаємоповаги та доброзичливості. Усі учасники семінару-практикуму отримали сертифікати.« повернутися до списку новин