Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Проведено конкурс «Мій світ без насильства»

З метою активізації діяльності учнівської молоді щодо запобігання проявам усіх видів насильства у закладах освіти, позитивної соціальної орієнтації, залучення до програм створення інформаційного поля протидії булінгу протягом листопада - грудня 2021 року було проведено конкурс «Мій світ без насильства» (у заочній формі) серед учнів закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної ради.

Головною метою та завданнями Конкурсу було привернення уваги суспільства до збільшення кількості фактів булінгу (цькування) у закладах освіти і кібербулінгу в мережі Інтернет в Україні, активізація діяльності здобувачів освіти щодо запобігання проявам усіх видів насильства, розвиток творчих здібностей учнівської молоді, позитивної соціальної орієнтації, залучення до програм створення інформаційного поля протидії булінгу, а також створення рекламно-агітаційного ресурсу з робіт переможців Конкурсу та використання його у подальших освітніх проектах громади, пов’язаних із стимулюванням молоді до протидії булінгу, будь-яким проявам насильства, а також обмін досвідом та вдосконалення форм роботи з дітьми по зупиненню негативних та агресивних проявів поведінки у підлітковому середовищі.

Конкурс проводився за двома номінаціями: «Мультимедійна» та «Інформаційна».

За результатами роботи журі та враховуючи якість поданих на Конкурс матеріалів, визначено переможців.

 

У номінації «Мультимедійна»:

 

І місце - команда здобувачів освіти Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівники О. МОЗОЛЬ, Н. ШИШ);

ІІ місце – команда здобувачів освіти Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович (керівник В. СТЕЦЕНКО);

ІІІ місце – команда здобувачів освіти Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник Н. БОРИСОВА);

Відзначено також роботи Анастасії ЮРЧЕНКО, учениці Вересоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник Л. НАУМЕНКО) за оригінальність та Ігоря КАЦАПА, учня Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ступенів (керівник М. ЗЕЛЕНСЬКА) за актуальність.

 

У номінації «Інформаційна»:

 

І місце – Сергій КОЗУБСЬКИЙ, учень Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович (керівник В. СТЕЦЕНКО);

ІІ місце – Ксенія СЛЕПЧЕНКО, учениця Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник Н. БОРИСОВА) та Володимир ГЕРАСИМЕНКО, учень Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівники О. МОЗОЛЬ, Н. ШИШ);

ІІІ місце – Оксана САХНО, учениця Вересоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник Л. НАУМЕНКО).

 

Пропонуємо переглянути конкурсні роботи учасників.« повернутися до списку новин