Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

150 років від дня народження Лесі Українки

«…Ні! Я жива! Я буду вічно жити! - ці слова Лесі Українки стали пророчими. Будуть відходити віки, будуть приходити віки... а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, в надії людей.

Бібліотеки громади активно долучилися до відзначення 150 річниці від дня народження видатної української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки.

Святкування ювілею розпочалось флешмобом «Читаємо Лесю Українку вголос» , який з ентузіазмом підтримали і бібліотекарі, і наші читачі. В читальній залі центральної бібліотеки відбувся літературний вечір «...НІ! Я ЖИВА, Я БУДУ ВІЧНО ЖИТИ!.»; поетичні читання «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я» пройшли у дитячій бібліотеці, у Бакланово-Муравійській, Дрімайлівській, Жуківській, Ковчинській бібліотеках. Літературні години пройшли у Виблівській і Горбівській бібліотеках, в Дроздівській бібліотеці проведено бібліографічний огляд під назвою: " Хай вічно живе і чарівною буде , висока поезії мить!», бесіду "Довго словами мудрими промовлятимемо ми" для односельців провела бібліотекар Хибалівської бібліотеки. В бібліотеках громади були оформлені книжкові виставки «В її іменні барви України», «Воїн— з пером у руках, лірик— з букетом конвалій», «Душею щира українка».« повернутися до списку новин