Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Футбольна команда "Молодіжка" смт Куликівка чемпіон Куликівської громади з дворового міні -футболу

Завершився чемпіонат Куликівської ОТГ з дворового міні-футболу 5*5. За перемогу змагалися 7 футбольних команд: «Нива» с. Авдіївка, ФК «Бакланова», «Вимал-Агро» с. Виблі, ФК «Вересоч», ФК «Дроздівка», «Оріон» с. Орлівка, «Молодіжка» смт Куликівка. Із серпня по листопад поточного року проведено 14 турів, кожною командою зіграно по 13 ігор у різних населених пунктах громади.

Інтрига першості тривала до останнього туру. Команди, демонструючи змістовний та видовищний футбол, розділили між собою призові місця. За результатами змагань перемогу у чемпіонаті виборола команда, «Молодіжка»» смт Куиківка,  ІІ місце - команда «Нива» с. Авдіївка, ІІІ місце – ФК Вересоч.

Також були визначені кращі гравці чемпіонату в номінаціях:

- кращий молодий гравець – Владислав Герасименко (ФК «Бакланова»);

- кращий гравець –Артем Юрченко  (ФК «Молодіжка» смт Куликівка);

- кращий воротар - Максим Замула (ФК «Нива» с. Авдіївка);

- кращий нападаючий –Владислав Бруховецький (ФК «Вересоч»)

- кращий півзахисник –Матвій Шульга (ФК «Вимал-Агро» с. Виблі)

- кращий захисник – Євгеній Шимко (ФК «Оріон» с. Орлівка)

- кращий організатор – Андрій Андрушко (ФК «Дроздівка»)

Крім нагород, грамот, медалей та кубків усі команди чемпіонату від Куликівської селищної ради, Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту отримали подарункові сертифікати.

Але найголовніше - ці змагання підтвердили, що наші спортсмени дійсно відрізняються особливим ставленням до футболу. Дуже приємно, що новий чемпіонат став справжнім святом для всіх, хто дійсно любить футбол і завжди цікавиться усім, що з ним пов’язано.

 « повернутися до списку новин