Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Робоча нарада з керівниками клубних закладів громади

04 серпня на базі Центру культури, дозвілля і творчості заступником начальника Управління – начальником відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Мариною АНДРУШКО проведено робочу  нараду з керівниками клубних закладів громади.

Одним з найактуальніших питань, яке було винесено на порядок денний, стало питання підготовки та відзначення у громаді Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України. Доведено план основних організаційно-масових заходів, які проводитимуться у громаді до цих державних свят. Так, зокрема, 23 серпня планується проведення церемоній урочистого підняття Державного Прапора України як в Куликівці, так і по всіх населених пунктах. 24 серпня - участь аматорських колективів та вокалістів клубних закладів населених пунктів  у заході.

Марина АНДРУШКО відзначила, що День Незалежності України є найбільшим святом Української держави, тому всі повинні докласти максимум зусиль для підготовки та належного проведення свята у громаді.

У ході наради акцентувалася увага на питання підготовки та проведення творчих звітів населених пунктів селищної територіальної громади під назвою «В мистецькі барви рідної землі квітчаєм незалежність України!». Обговорено склад організаційного комітету, графік проведення та творчі складові звіту.

Проведено аналіз роботи клубних закладів громади за  7  місяців 2021 року, проаналізовано показник надання платних послуг станом на 01 серпня 2021 року та підготовка до опалювального сезону 2021-2022 років.

Обговорено проблемні питання галузі культури в розрізі сіл: робота клубних формувань, внесення креативності та нових форм роботи, участь в заходах різних рівнів.

По закінченню наради Марина АНДРУШКО підсумувала все обговорене і наголосила, що сьогодні  в громаді назріло чимало питань, і всі вони потребують негайного вирішення.  Вона висловила надію, що разом це вдасться зробити. 

Після наради начальник відділу культури поспілкувалася з кожним керівником клубного закладу окремо.« повернутися до списку новин