Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

На виконання наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 06 червня 2019 року № 206 «Про проведення 2-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» та відповідно до наказу Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради від 30 вересня 2019 року № 170 «Про проведення 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» 27 грудня 2019 року на базі методично-сервісного центру Управління ОКТСМС було організовано та проведено 1-й етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» у номінації «Бібліотека – територія читання».

У конкурсному випробуванні взяли участь 2 бібліотекарі з Куликівського та Ковчинського  закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека» конкурсантами було представлено добірку матеріалів з власного досвіду роботи у форматі тематичного електронного портфоліо.

Участь у Конкурсі сприяла стимулюванню бібліотечних працівників творчої активності, підвищенню професійної майстерності бібліотечних працівників, оптимізації діяльності бібліотек закладів освіти з питань залучення дітей до читання, використання інформаційних ресурсів бібліотек у навчально-виховному процесі.

Переможцем 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» у номінації «Бібліотека – територія читання» визначена

Шиш Наталія Василівна, завідуюча бібліотекою комунального опорного закладу «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради.

Лауреатом стала Стеценко Валентина Андріївна, бібліотекар Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Л.П.Деполович.

Щиро вітаємо учасників конкурсу та бажаємо творчих успіхів!« повернутися до списку новин