Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Звіт керівника Орлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

       18 лютого 2021 року відбулося звітування директорки Орлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Савченко Алли Іванівни перед Управлінням ОКТСМС Куликівської селищної ради та громадськістю  згідно  наказу Міністерства освіти і науки “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та  громадськістю” від 23.03.2005 р. № 178, на виконання  Національної доктрини розвитку освіти (п.3),  наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 ”Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”, п.2.1.4. Контракту  з керівником закладу загальної середньої освіти. 

     Савченко Алла Іванівна розповіла про свою діяльність щодо підвищення рівня організації освітнього  процесу в ЗЗСО, забезпечення закладу педагогічними кадрами,  зазначила про вжиті  заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально - технічної бази школи , залучення джерел фінансування та їх використання.

       Роботу керівника закладу освіти було визнано задовільною. Директорці школи  рекомендовано спрямувати  управлінську діяльність на вирішення завдань та проблем, що обговорювалися у ході спілкування під час засідання.« повернутися до списку новин