Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Семінар-практикум вчителів початкових класів

18.03.2021  на базі Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ст. було проведено кущовий семінар-практикум вчителів початкових класів на тему: «Підвищення продуктивності навчання шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках у початкових класах».

Мета семінару: створити умови для поглиблення знань педагогів щодо використання інноваційних технологій на уроках, розширювати знання педагогів про ефективність впровадження організації уроків на засадах компетентністного, діяльнісного підходів.

Освітні інноваційні технології спрямовані на всебічний розвиток дитини. Під час уроку діти можуть вільно висловлювати свою думку і вислухати свого товариша, вчитель не є засобом «похвали і покарання», а другом, порадником, старшим товаришем.

У практичному модулі семінару продемонстровано проведення двох уроків літературного читання у початкових класах:

3 клас– вчитель Мірошник Любов Володимирівна;

4 клас  – вчитель Найда Яна Анатоліївна.

Багато уваги вчителі приділяють посиленню ролі самостійної практичної і розумової пізнавальної діяльності, розвитку навичок самоконтролю в процесі цілеспрямованого пошуку знань. Застосовують ігрові ситуації, головоломки, ребуси, логічні задачі, завдання на кмітливість, здогадку тощо. Використання різноманітних видів інноваційних вправ на уроках дає можливість доповнити уроки різноманітною інформацією, а різні види діяльності заохочують дітей до роботи.

Процес формування умінь і навичок стає набагато результативнішим, якщо організувати навчання у співробітництві, яке ґрунтується на спільній діяльності та взаєморозумінні вчителя й учнів. Саме таке навчання з використанням інтерактивних технологій сприяє формуванню ключових компетентностей учнів, підвищує інтелект дитини, зміцнює її віру у власні здібності, стимулює активність і творчість.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин