Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Орлівка відзначила День села

14 серпня, коли святкують Медовий Спас, у мальовничому селі Орлівка люди відзначали День села.

У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Усі досягнення, якими багате село складаються із щоденної праці, знань і талантів його жителів. Такі свята потрібні, адже вони об’єднують громаду, згуртовують її жителів, зміцнюють патріотичний дух.

З любов’ю до рідного села та найкращими словами побажань звернулась до односельців в.о. старости Валентина БУСЕЛ.

До привітань долучилися голова Куликівської селищної ради Наталія ХАЛІМОН, депутат обласної ради Арсен ДІДУР, помічник-консультант депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша Наталія КОНОВАЛОВА та директор благодійного фонду «Баришівська зернова компанія» Яна ДНІСТРЯНСЬКА.

Яскрава та насичена концертна програма, підготовлена та проведена аматорами під керівництвом директора сільського будинку культури Катерини ЛАПТІЙ, тривала понад 2 години. 

Частування солодощами, розваги аніматорів, мильне шоу та море інших забавлянок зі смаком та шиком було організовано для діток за фінансової підтримки депутата обласної ради Віктора Труша. А що може бути найкращою подякою для тих, хто це все зробив? Звісно, радість у світлих дитячих оченятах, а її було море.

Висловили слова подяки спонсорам, які взяли участь у підготовці та проведені  свята, це приватні підприємці Любов СКОРИНА, Володимир МОРОЗ, Оксана СЕРЕДА, Павло ДУЛЬЗОН, Сергій НОСЕНКО та Іраклій ХІНДРАВА. Ця підтримка - свідчення їх непохитної віри в майбутнє села.

Після концерту всіх жителів села і гостей пригостили смачними папушками. Частували козацьким кулішем та шашликом.

Свято закінчилось, залишивши  атмосферу гарного настрою.« повернутися до списку новин