Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Методичне об’єднання виховатеів дошкільників по впровадженню новітніх технологій

Мета сучасного садка полягає передусім у тому, щоб виховувати дитину, яка вміє самостійно та творчо працювати і жити. Цього досягти значно складніше, ніж навчити читати, писати та лічити, розв'язувати задачі, доводити теореми, запам'ятовувати сюжети творів, дати історичних подій тощо.

Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті.

Саме тому слід сконцентрувати зусилля батьків і педагогів у сім'ї та дитячому садку на розвитку дитини в дошкільному віці.

З огляду на це роль вихователя набула нової якості. Він розвиває пізнавальні якості дошкільника, його життєву компетентність у різних соціальних  ситуаціях. Водночас, використовує різні форми і методи навчання, які спонукають до розробок і впровадження новітніх освітніх технологій.

На базі Дроздівського закладу дошкільної освіти «Золотий ключик», директор Лазар С.В., 20 лютого 2020 року проведено методичне об’єднання виховатеів дошкільників по впровадженню новітніх технологій в практику роботи закладів дошкільної освіти.  Вихователь-методист Куликівського ЗДО «Ромашка» Гуз Ірина Вікторівна провела презентацію  впровадження сучасних новітніх технологій, зробила аналіз використання інновацій в дошкіллі Куликівської ОТГ.

Екскурс – презентацію «Вимоги до оформлення куточка для батьків»  провела  директор ЗДО Лазар Світлана Володимирівна.

Вихователь Батицька Оксана Анатоліївна продемонструвала заняття з використанням елементів методики Стрітелінг, яке викликало масу позитивних емоцій та  вражень.

На завершення педагоги обмінялись досвідом, щодо оформлення дидактичних посібників з використанням інноваційних технологій.« повернутися до списку новин