Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників 2019

Восени 2018 року Управлінням ОКТСМС започатковано традицію проведення змагань зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Куликівської селищної ради, присвячених Всесвітньому Дню туризму, який відзначається 27 вересня. Проведення змагань організовано з метою популяризації та пропаганди самодіяльного туризму серед працівників закладів освіти, узагальнення і розповсюдження передового досвіду, організації та проведення туристсько-краєзнавчої роботи  з дітьми та учнівською молоддю, підвищення туристської майстерності. З цією метою сьогодні, 24 вересня, десять команд педагогічних працівників від закладів загальної середньої та дошкільної освіти вирушили до с. Салтикова Дівиця, де на території КЗ ПДЗОВ «Деснянка» і проведено змагання.

У цьогорічних змаганнях брали участь команди від Вересоцького, Горбівського, Ковчинського, Куликівського, Орлівського та С.Дівицького ЗЗСО І-ІІІ ст., Дрімайлівського, Дроздівського та Жуківського ЗЗСО І-ІІ ст., а також Куликівського ЗДО «Ромашка».

До програми туристичних змагань було включено командні змагання на дистанції "Смуга перешкод" (переправа по мотузці з перилами, переправа по колоді з перилами, подолання умовного болота по купинах, подолання умовного болота по жердинах, «маятник», туристичні вузли) та спецзавдання з елементами військово-патріотичної гри  «Пластун».

                З найвищою кількістю набраних балів перемогу здобула команда Куликівського ЗДО «Ромашка» (Масльонка В.Г., Гусейнова Г.С., Федоренко Н.М., Руденко О.В.). ІІ місце – команда Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Л.П. Деполович (Гречуха О.М., Зеленська Ю.С., Мурза І.В., Стеценко В.І.), ІІІ місце – команда Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ст. (Зоценко В.І., Ляшко В.М., Рідзель Л.О.).

Вітаємо переможців!

Фото змагань« повернутися до списку новин