Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

25 жовтня на базі  С-Дівицького ЗДО «Сонечко» Куликівської селищної ради відбулось методичне обє’днання вихователів закладів дошкільної освіти

25 жовтня на базі  С-Дівицького ЗДО «Сонечко» Куликівської селищної ради відбулось методичне обє’днання вихователів закладів дошкільної освіти. Мета: Використання інноваційних технологій та моделювання освітнього предметного розвивального середовища в умовах досягнення якості дошкільної освіти.

У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, вихователь-методист, вихователі закладів дошкільної освіти та вчитель логопед.  У практичному  блоці  методоб'єднання  присутні мали змогу переглянути  відкрите інтегроване заняття з використанням елементів Ейдетики, яке підготувала вихователь Дмитрук Я.В. Також  вихователем презентовано  осередок образотворчої діяльності.

   Педагоги переглянули презентацію з впровадження в практику роботи вихователів інноваційних технологій для підвищення ефективності освітнього процесу та вимоги до осучаснення  освітньо-розвивального середовища. 

Друга частина методичного об’єднання була присвячена  мовленнєвому спілкуванню дітей дошкільного віку, виправлення  та постановка звуковимови з участю вчителя-логопеда Юлії Дзюби.

    Співпраця та обмін досвідом приносять високі результати у роботі та вихованні наших дітей.« повернутися до списку новин