Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Колегія Управління

16 червня 2022 року відповідно до затвердженого плану роботи Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, відбулося чергове засідання Колегії Управління за участю директорів закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та директорів закладів культури Куликівської селищної ради.

У Колегії Управління взяла участь Юлія ПОСТЕРНАК Куликівський селищний голова.

Розпочала засідання Колегії Куликівський селищний голова Юлія ПОСТЕРНАК з привітання Оксани ОРСАГОШ з успішним проходженням конкурсу на посаду директора комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради.

Голова громади подякувала освітянам за те, що в складних умовах завершили, хоч і дистанційно, навчальний рік. Також подякувала за внесок освітян, працівників культури і решти працівників галузі у спільну роботу  в період активних бойових дій на Чернігівщині. Багато з них стали волонтерами і захисниками громади. І нині освітяни-чоловіки несуть службу з охорони території громади.

Світлана Петрівна ознайомила присутніх з регламентом роботи Колегії та оголосила присутнім питання, які заплановано розглянути на засіданні Колегії, а саме:

1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2021-2022 років та завдання з підготовки закладів культури громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

2. Про хід виконання цільової програми «Мистецька освіта Куликівщини на 2021-2022 роки».

3. Про хід виконання рішення Колегії Управління від 30.06.2021 № 2 «Про підсумки участі здобувачів освіти та педагогічних працівників у творчих та інтелектуальних конкурсах, виставках, турнірах у 2021-2022 навчальному році».

На засіданні були розглянуті питання порядку денного Колегії, проведено конструктивний діалог керівництва Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради з директорами закладів освіти та культури щодо питань, які виникали в ході обговорення.

Світлана МАСЛЬОНКА підбила підсумки обговорення та наголосила на тому, що за результатами засідання будуть доопрацьовані та підписані проекти наказів щодо розглянутих на засіданні Колегії питань.

 

 « повернутися до списку новин