Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Звіт Куликівської ДЮСШ

ДЮСШ є методичним центром спортивно-масової роботи з учнівською молоддю, тісно співпрацює з футбольними клубами громади  та КЗ ФСЦ «Колос». Її вихованці щороку поповнюють збірні футбольні команди селища та громади.

Для задоволення освітніх потреб обдарованої учнівської молоді в ДЮСШ діють 19 навчальних груп: з футболу - 8, з рукопашного бою – 4, з волейболу - 3, з баскетболу – 1, з шахів – 1, з настільного тенісу – 2, в яких організовані заняття спортом для 293 учнів.

Щороку ДЮСШ організовує та проводить комплексну Спартакіаду школярів громади з футболу, міні-футболу, легкої атлетики, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

У 2019 році створено футбольний клуб ДЮСШ «Ратибор», який взяв участь у чемпіонаті громади з футболу серед дорослих команд та виборов перше місце.

Завдяки діяльності ДЮСШ найбільш масовими та популярними видами спорту в громаді, як серед дорослих так і серед учнівської молоді, стали футбол, волейбол, рукопашний бій.

У змаганнях громади з футболу серед школярів команда гравців 2003-2004 рр. н. виборола перше місце.

Команди футболістів 2003-2004 р.н (тренер Бугай В.Г.) та 2005-2006 р.н. (тренер Гнилуша О.О.) взяли участь  у юнацькій першості Чернігівської області з футболу серед ДЮСШ.

 

Янок Вікторія стала отримувачем обласної стипендії в галузі фізична культура та спорт, й отримала ІІ дорослий розряд.

 

Постійно беруть участь у чемпіонатах Чернігівської області юні шахісти. Коротинський Владислав виборов 3 місце на чемпіонаті Чернігівської області з активних шахів (тренер Чава М.П.).

Вихованці груп рукопашного бою є активними учасниками в змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів, де неодноразово виборювали призові місця.

Спортивна школа завжди активно долучається до заходів, які проводить громада.« повернутися до списку новин