Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

1 Вересня- День Знань!

Сьогодні урочистий і важливий день - 1 Вересня!

          У закладах освіти Куликівської громади відбулися святкові лінійки.

         День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

   У ці дні урочисто лунає знайома і дорога всім мелодія Першого дзвоника. Надзвичайно хвилююче вона звучить для першокласників, які в цей святковий день стають на  шлях, що веде по країні Знань.

    Шановні вчителі,  пам’ятайте – саме завдяки Вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Тільки від Вас залежить, якою стане маленька людина в майбутньому: окриленою, здатною на великі вчинки, досягатиме висот і результатів, чи буде безпорадною і немічною у круговерті сучасного життя!        Майбутнє людства сидить сьогодні за партами, таке боязке, вразливе і щире та з надією заглядає у ваші  очі. Воно переконане, що саме Ви звільните його від страхів, саме Ви запевните його, що школа –це рідний дім, де всі поважають одне одного, бережуть і люблять.

   Зичимо, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

   Бажаємо Вам  мудрості,  миру і злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!

   Нехай новий навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень.« повернутися до списку новин