Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

18 серпня ще два села відзначили свої дні народження Вересоч та Вершинова Муравійка

Кожне село має свою давню історію, традиції та звичаї.

Село Вересоч є тим населеним пунктом Куликівської ОТГ, минуле якого багате і цікаве, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління.

Сонячного серпневого дня поважні жителі села, молодь та гості поспішали  в центр села, адже там відбувалось головне дійство свята.

Привітати своїх односельчан та гостей свята  з Днем села вийшла в.о. старости Вересоцької сільської ради Галина ЛАЗАР. Вона побажала усім мирного неба, благополуччя,  достатку та гарного настрою.

Багато гостей прибуло цього дня до Вересочі, не оминули своєю увагою вересочан і голова Куликівський селищний голова Наталія ХАЛІМОН, заступник директора СФГ «Колос» та депутат Куликівської районної ради Віктор ЗЕЛЕНСЬКИЙ, помічник-консультант депутата Чернігівської обласної ради Арсена Дідура Катерина БУЙ. У своїх вітальних словах вони зауважили, що  на вересоцькій землі живуть надзвичайно працьовиті і щирі люди, в яких з діда – прадіда закладені любов до праці, до рідної землі. Та не можливо не закохатися, не прикипіти серцем до цього  неповторного куточка Куликівщини, сповненого героїчних сторінок історії.  Але в усі віки безцінним скарбом села були люди, їх добрі справи і відкрите гостинне серце. Побажали усім міцного здоров’я, веселого настрою та гарного свята.

Цінують у селі  Вересоч  родинні традиції, шанують історію,  ветеранів війни та праці, а тому  ведучі свята згадали всіх, хто  творив минуле і творить сьогодення. Добрі слова  линули на адресу воїнів – афганців, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. У селі  живуть  працьовиті і небайдужі люди, які є патріотами своєї землі, тому  подякували за працю усім, а тих  кого із земляків  уже немає, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Відзначили та привітали пісенними композиціями родини, які живуть у парі, у злагоді, мирі та любові 25, 30 та 40 років. Гості свята радо вітали  такі родини. Привітали учасники свята і багатодітні сім’ї,  які  щедро дарували тепло, добро батьківського серця своїм дітям, наймолодшого жителя села.  Щиро вітали гості свята  односельчан, які  є іменинниками цього дня.

Можна сказати, що на одному подиху минув час святкового концерту.

У ході свята відбувались конкурси для дорослих, ігри та розваги для дітей. Діяла виїзна торгівля, а всі бажаючі мали можливість посмакувати козацьким кулішем, борщем з пампушками та чаєм.

Під час свята пройшла й дегустація меду від місцевих пасічників.

На завершення концертної програми прозвучали слова подяки тим меценатам і спонсорам, які  завжди активно долучаються до проведення подібних свят.  Це насамперед депутат Чернігівської обласної ради Віктор ТРУШ, який надав фінансову допомогу на організацію дозвілля дітей та  місцевий підприємець Андрій САХНО.

Після концертної програми традиційно всі учасники святкування перемістились на футбольне поле для перегляду футбольного матчу.

А увечері відбулась святкова дискотека за участю гостей зі Смолянки Миколи Янушкевича з донькою.

Ось і минуло свято. Ось таке воно село Вересоч неповторне і найкраще в світі. Тут найвище небо – небачені блакиті, найгостинніші люди.

Цього ж недільного теплого дня згуртувалася громада села Вершинова Муравійка, аби відпочити від виснажливих робочих буднів і хоч на мить забути про домашні клопоти та щоб продовжити незмінну традицію – святкування Дня села.

Привітати селян зі святковою подією прибули заступник Куликівського селищного голови Володимир ПОВОЗНИК та помічник-консультант депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша Наталія КОНОВАЛОВА.

Найбільшою нагородою для організаторів та учасників свята стала сама його атмосфера патріотичного єднання навколо малої батьківщини: зала сільського будинку культури була повною. З вітальною промовою до громади селасзвернулась в.о. старости сільської ради Людмила АНДРІЄНКО, яка висловила щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Готувалися до цього заходу заздалегідь і дуже старанно, в результаті концерт пройшов на високому рівні. За сценарієм свята увага була приділена всім категоріям жителів села. Вшановували щирими словами, задушевними піснями учасників та ветеранів Великої вітчизняної війни, воїнів АТО, учасників бойових дій бойових дій на території інших держав та ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Теплими словами вітали односельчан, ветеранів праці, котрі чесно працювали все своє життя, є гідним прикладом для сільської громади. Щирі побажання прозвучали для самих найменших жителів села, родин, які багато років живуть разом у мирі й злагоді, іменинників, старожила. Не оминули увагою хліборобів, спортсменів, медиків, педагогів, працівників торгівлі, сільської ради, культури, соціальної сфери, дякували спонсорам. Загалом, вітань було цього дня насипано щедро, мов добрим намистом.

Завершилася концертна програма розіграшем лотереї.

Також біля будинку культури організували розважальну зону для дітей, де працювали аніматори. Діти досхочу змогли поласувати різними солодощами. Це задоволення для наймолодших організовано за допомогою фінансової підтримки депутата Чернігівської обласної ради Віктора ТРУША.

Проведено танцювально-розважальну програму для дорослих.

Свято закінчувалось та людям не хотілось розходитись по домівках, адже позитивні емоції та радість переповнювали кожного, хто завітав на свято. Отож залишається побажати громаді села й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.« повернутися до списку новин