Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

1 вересня - День знань

       1 вересня - День знань і старту нового навчального року. Сьогодні розпочався 2022-2023 навчальний рік  у закладах освіти громади.

      Не зважаючи на цей  складний старт в умовах війни, нехай рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується  перемогою у здобутті знань,  а отримані знання і навички відкривають перед учнями нові двері до мрій, інтересів та рекордів. 

      Вітаємо  з Днем Знань усіх учасників освітнього процесу! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати світ.

     Шановні вчителі! Цей рік буде для вас непростим і дуже відповідальним. Тож, бажаємо вам неймовірних сил, здоров’я, натхнення, оптимізму, ентузіазму, сміливості, наполегливості, рішучості, бадьорості для втілення  багатьох чудових ідей, для збагачення  учнів новими знаннями 

     Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу та родину!

    Бажаємо жити довго і щасливо у квітучій країні під мирним небом, з чудовим настроєм і  великим ентузіазмом, з безмірною любов'ю в серці та вічною любов'ю до Батьківщини.« повернутися до списку новин