Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

СУМУЄМО І ПАМ’ЯТАЄМО…

Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради з глибоким сумом  та скорботою сприйняло звістку про передчасну смерть Труш Ольги Миколаївни, директорки та  вчителя української мови й літератури комунального опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти» Куликівської селищної ради. Життя її обірвалося в повному розквіті сил і творчих планів. Тяжкої, непоправної втрати зазнали рідні, колеги, учні, батьки.

       Народилася Ольга Миколаївна 13 листопада 1962 року в смт. Куликівці. Педагогічний шлях розпочала в Дроздівській середній школі на посаді піонервожатої, після чого вступила до Чернігівського педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка на факультет педагогіки та методики початкового навчання, який закінчила в 1985 році.

          Отримавши вищу педагогічну освіту, Ольга Миколаївна була призначена учителем початкових класів у Жуківську восьмирічну школу. З 1986 року по 1999 рік працювала учителем початкових класів у Куликівській середній школі. Далі тривалий час займала посаду заступника директора з виховної роботи. У 2009 році була призначена на посаду директора Куликівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

      Освіта втратила досвідченого й висококваліфікованого педагога, мудрого керівника, авторитетну Людину. Життєвий шлях Ольги Миколаївни – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

      У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійної.

    Світла пам’ять про Ольгу Миколаївну назавжди збережеться в наших серцях.« повернутися до списку новин